تبلیغات
منطقه آزاد - مطالب فروردین 1392
جمعه 2 فروردین 1392

بازگشت یکی دیگر از خوانندگان لس آنجلسی به ایران

   نوشته شده توسط: علی ولی پور    نوع مطلب :عمومی ،

بازگشت یکی دیگر از خواننده گان لس آنجلسی

 به ایران

                                                                                              عکس ها: علی ولی پورimg_0887.jpg   img_0886.jpg

علی ولی پور_theorem.mihanblog.com: سامان یکی از خوانندگان لس آنجلسی پس از سال ها دوری از وطن، مجوز فعالیت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفت.

این خواننده لس آنجلسی از سال 86 چند بار برای گرفتن مجوز خوانندگی به کشور سفر کرده است و از دو هفته قبل نیز که در ایران حضور دارد پس از گرفتن مجوز، تدارکات اولین کنسرت خود را کلید زد و 30 اسفند 1391 ساعت 23 در جزیره قشم کشورمان به اجرا درآورد.

ترانه های این خواننده که از قبل توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشخص شده بودند وقتی حضار یکصدا برخی از ترانه ها را از او خواستند تا بخواند با عرض معذرت از تمامی افراد حاضر، خط مشی تعیین شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای این کنسرت یادآور شد.

سالن که مملو از جمعیت شده بود وقتی سامان برای اجرای زنده به روی سن رفت حضار با کف و سوت و جیغ و داد ممتد خودشان سالن را به حالت انفجار در آوردند.

نام اصلی این خواننده امیر کاظمی، متولد 1346 شهر تبریز است که بعد از انقلاب اسلامی همراه خانواده از ایران به ترکیه می روند و بعد از مدتی راهی آلمان می شوند ولی سامان به کانادا می رود و از آنجا توسط فردی به  لس آنجلس می رود و به صف خوانندگان لس آنجلسی می پیوندد.

پیش از سامان، بیژن مرتضوی، حبیب، ایرج قادری از دیگر خوانندگان لس آنجلسی است که به ایران آمده اند.

ناگفته نماند سه ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری مجددا فضا برای مردم بازتر شده است، شاید یک هفته قبل از انتخابات جنیفر لوپز هم برای اجرای کنسرت زنده به ایران بیاید.